Teenused Kontakt

ENG

 
VB Art OÜ pakub oma klientidele videosalvestust ja järeltöötlust, keerulisemat videomontaaži, videoklippide tootmist ja produtseerimist. Valmistööde väljastamiseks pakume ka DVD-de kujundamist. Lisaks kokkuleppel pakume tehnika renti (vt allpool). Koostöös partneritega saame pakkuda ja keerulisi ja professionaalseid videolahendusi. Info saamiseks palume võtta eraldi ühendust.

Teenuste hinnakiri:

Operaatoritöö

Esimest 2 tundi

24

€/h

 

Järgnev tund

18

€/h

Järeltöötlus ja montaaž

 

20

€/h

Renderdamine

 

4

€/h

* Tallinnast väljasõitmisel lisandub transpordikulu

Mahukamate projektide puhul võib küsida hinnapakkumist kas võttes ühendust meili teel või täites tagasiside vormi [link vormile].

Rendiks tehnika:

Videokaamera Canon HF10 FullHD [pilt]

Komplektis päikesevari, lainurklääts, mälukaart 16 GB, varuaku

Kaameral on component ja mini HDMI väljundid ja 3,5 mm mikrofonisisend

Hind: 18€/päev

Professionaalne videokaamera Canon XA-10 FullHD [pilt]

* kaamerat rendime ainult partneritele ja pikaajalistele usaldusväärsetele klientidele

Hind: 40€/päev

Statiiv Velbon C-600 kotis [pilt]

Hind: 8€/päev

Näpunäiteid hinnakujunduse kohta. Pärast filmimist toimub paratamatu video järeltöötlemine, mille käigus tehakse terviklik videofail ja näiteks pannakse algus- ja lõputiitrid (slaidid), v.a. juhtudel mil klient on rahul toorfailide saamisega (videokaamerad salvestavad faile juppidena, mille pikkus sõltub video kvaliteedist). Video töötlemisele paratamatult järgneb renderdamine (video kodeerimine, ühtseks failiks ümbersalvestamine), mille kestvus sõltub väljundfaili formaadist, kvaliteedist ja efektide rohkusest. Rusikareegel on, et keskmiselt renderdamine kestab sama kaua, kui on lõppvideo pikkus. Videomontaaž reeglina ei saa olla lühem, kui musta materjali kogukestvus. Ka tiitrite lisamine nõuab videote sissetõmbamist, laadimist ja tiitrite loomist. Loominguliste videote tegemisel on montaažiks vajalikku aega väga keeruline prognoosida, sel juhul iga tööd tuleb arvestada eraldi.

 

VB Art OÜ©